“Приймальня” ПАНП “Борисфен” надає безкоштовну юридичну консультацію //
Адвокати ПАНП “Борисфен” мають фахову спеціалізацію за галузями права, що вам необхідна!

Шаповал Наталія Леонідівна


Адвокат, асоційований член
Правового Альянсу Науковців-Практиків "Борисфен"

Шаповал Наталія Леонідівна

Практикуючий адвокат, на підставі Свідоцтва на право зайняття адвокатською діяльністю № 3401 від 14 липня 2017 року, рішення № 77 Ради адвокатів Дніпропетровської області від 11 липня 2017 року.

Досвід юридичної роботи з листопада 2008 року по теперішній час.

Вища освіта: Запоріжський юридичний інститут Дніпропетровського державного університету внутришніх справ, юридичний факультет, за спеціальністю "Правознавство", 2009 р.

Друга вища освіта: Придніпровська академія будівництва і архітектури, економічний факультет, за спеціальністю "Облік та аудит", 2006 р.

Спеціалізація: цивільне та спадкове право, захист прав власності, сімейне, трудове право; господарські, адміністративні, зокрема пенсійні справи та справи інших категорій.

Постійний учасник семінарів з підвищення квалифікації Національної Асоціації Адвокатів України та Ради адвокатів Дніпропетровської області.

image_pdfimage_print
Copyright © 2018 ГО "ПАНП "Борисфен". Всі права захищені. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на даному сайті, захищені у відповідності з діючим українським та міжнародним законодавством про авторські права та суміжні права. Адміністрація сайта не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статтей, коментарів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації та використання. Думка авторів статтей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не співпадати з думкою та позицією редакції. При використанні будь-якого матеріалу з даного сайту посилання та гіпер-силка на портал www.borisfen.net обов'язкова .
top
Translate »