ЮРИДИЧНИЙ ПОРТАЛ > Положення про надання безкоштовної юридичної консультації

Положення про надання безкоштовної юридичної консультації

Витяг з Типового Положення про Приймальню ПАНП “Борисфен”

Одним із основних напрямів діяльності ПАНП «Борисфен» та статутної мети Організації є надання безоплатної первинної юридичної консультації.

Безоплатна первинна юридична консультація, включає такі види правових послуг, як надання правової інформації, консультацій і усних роз’яснень з правових питань, огляд юридичної документації, а також можливість забезпечення особи вторинною правовою допомогою та медіацією на договірних засадах.

Безкоштовні юридичні консультації надаються «Приймальнями» ПАНП «Борисфен», де фахову допомогу здійснює адвокат-консультант з числа учасників Організації та відповідно до графіку чергування. Відповідальний за діяльність «Приймальні» відокремленого підрозділу ПАНП «Борисфен» – голова відповідного відокремленого підрозділу, а центральної «Приймальні» Організації – Президія ПАНП «Борисфен».

ПАНП «Борисфен» щоденно здійснює прийом людей (незалежно від громадянства, національності, місця проживання та реєстрації, релігійних, політичних чи інших вподобань) для надання безоплатної первинної юридичної консультації за усіма галузями права та з усіх юридичних питань.

Після отримання безоплатної первинної юридичної консультації, адвокат-консультант зазначає Ваші анкетні дані у Відомості з надання безоплатної первинної юридичної консультації, про що ви ставите свій підпис. ПАНП «Борисфен» залишає за собою право зберігати, обробляти та використовувати надану інформацію виключно для аналітичного та статистичного дослідження Організацією.

Надання вторинної правової допомоги (захист від обвинувачення; здійснення представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами; складання документів процесуального характеру, тощо), може надаватися адвокатом-консультантом ПАНП «Борисфен» або іншим учасником Організації (юристом/адвокатом) за домовленістю сторін на договірних, платних умовах.

ПАНП «Борисфен» не несе відповідальності за професійну діяльність адвокатів, які є учасниками Організації, з моменту укладання угоди про надання правової допомоги.
Всі скарги, зауваження та пропозиції щодо роботи ПАНП «Борисфен» можна відобразити у «Книгі скарг» відповідної «Приймальні» Організації, або звернутися до Голови відповідного відокремленого підрозділу чи Президії ПАНП «Борисфен».
Отже, отримуйте повні та вичерпні відповіді на всі Ваші правові питання, відвідавши «Приймальню» ПАНП «Борисфен».

Будьте захищені з нами! Адже «де право, там і його захист».

image_pdfimage_print