ЮРИДИЧНИЙ ПОРТАЛ > Інфо > Новини > Росіяни – високоризиковані клієнти

Росіяни – високоризиковані клієнти

Адвокати та юридичні компанії зобов’язані встановити високий ризик ділових відносин для клієнтів, пов’язаних з РФ, що передбачає ретельну перевірку фінансових операцій таких осіб та ускладнює співпрацю з юристами.

Закон України про внесення змін до Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"

Згідно зі статтею 6 Закону "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" до суб’єктів первинного фінансового моніторингу належать, зокрема, адвокати та юридичні компанії. Ухвалена норма передбачає, що адвокати та юридичні фірми будуть зобов’язані повідомляти про клієнтів з РФ до Держфінмоніторингу, який, зважаючи на встановлений високий ризик, буде зобов’язаний ретельно перевірити фінансові операції такого клієнта. Зважаючи, що подібні перевірки можуть тривати кілька місяців, це суттєво ускладнить роботу адвокатів та юридичних фірм з клієнтами з РФ.

image_pdfimage_print