“Приймальня” ПАНП “Борисфен” надає безкоштовну юридичну консультацію //
Адвокати ПАНП “Борисфен” мають фахову спеціалізацію за галузями права, що вам необхідна!

Іващенко Світлана Володимирівна


Адвокат, асоційований член
Правового Альянсу Науковців-Практиків "Борисфен"

Іващенко Світлана Володимирівна

Практикуючий адвокат, на підставі Свідоцтва на право зайняття адвокатською діяльністю № 3915 від 08 жовтня 2018 року, рішення № 100 Ради адвокатів Дніпропетровської області від 05 жовтня 2018 року.

Досвід юридичної роботи з 1999 року по теперішній час.

Вища освіта: Дніпропетровський державний університет, юридичний факультет, за спеціальністю "Правознавство", 1999 р.

Спеціалізація: цивільне та спадкове право, захист прав власності, сімейне, трудове право; господарські, адміністративні справи в порядку Кодексу адміністративного судочинства України та справи інших категорій.

Постійний учасник семінарів з підвищення квалифікації Національної Асоціації Адвокатів України та Ради адвокатів Дніпропетровської області.

image_pdfimage_print
Copyright © 2018 ГО "ПАНП "Борисфен". Всі права захищені. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на даному сайті, захищені у відповідності з діючим українським та міжнародним законодавством про авторські права та суміжні права. Адміністрація сайта не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статтей, коментарів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації та використання. Думка авторів статтей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не співпадати з думкою та позицією редакції. При використанні будь-якого матеріалу з даного сайту посилання та гіпер-силка на портал www.borisfen.net обов'язкова .
top
Translate »
btnimage