Звітність поліцейських в регіонах

Відтепер поліція в регіонах звітуватиме перед громадянами про свою роботу у новому форматі. Про це повідомив голова Національної поліції України Сергій Князєв.

Звіт включатиме інформацію про середню швидкість прибуття поліції на виклик, про загальну кількість повідомлень, прийнятих та оброблених, наприклад, за 10 секунд тощо.

Окрім того, звіт включатиме інформацію як про заохочення поліцейських, так і про притягнення їх до дисциплінарної відповідальності. Також громада володітиме інформацією про проблеми з персоналом, некомплект, навантаження на одного поліцейського тощо.

«Ми розуміємо, що на перший стартовий звіт може бути не зовсім позитивна реакція. Але з кожним місяцем ми будемо нарощувати наші комунікаційні відносини з громадою на місцях. І таким чином ми впровадимо найважливішу вимогу – налагодження комунікації поліції з громадою. Згідно із законом, це є основним критерієм оцінки роботи поліції», – підкреслив Сергій Князєв.

Експеримент щодо впровадження нової форми звітності поліції перед населенням успішно впроваджено у кількох районах Донецької області, а тепер заплановано його реалізацію в інших регіонах країни.