“Приймальня” ПАНП “Борисфен” надає безкоштовну юридичну консультацію //
Адвокати ПАНП “Борисфен” мають фахову спеціалізацію за галузями права, що вам необхідна!

Юридична практика ПАНП “Борисфен” по м. Дніпро

Надається вибірка судових рішень, які були ухвалені в інтересах клієнтів ПАНП “Борисфен” по м. Дніпро.
Вибірка стосується найбільш суттєвих категорій судових справ, які знаходилися в провадженні адвокатів ПАНП “Борисфен” з лютого 2015 року, дати створення Компанії.

Загальний відсоток судових рішень в інтересах кліентів ПАНП “Борисфен” – 80 %.

Кримінальні справиАдміністративні справи / КАС України /
Кваліфікація: ч.1 ст.185, ч.1 ст.357, ч.2 ст.185, ч.2 ст15 ч.2 ст.185, ч.2 ст.186 КК України;
Ухвала Апеляційного суду Дніпропетровської області про часткове задоволення апеляційних скарг обвинуваченої та прокурора на вирок суду першої інстанції, вирок змінено в частині кваліфікації дій обвинуваченої.
адвокат ПАНП “Борисфен” – Балашов С.В.
Постанова
image_pdfimage_print
Copyright © 2018 ГО "ПАНП "Борисфен". Всі права захищені. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на даному сайті, захищені у відповідності з діючим українським та міжнародним законодавством про авторські права та суміжні права. Адміністрація сайта не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статтей, коментарів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації та використання. Думка авторів статтей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не співпадати з думкою та позицією редакції. При використанні будь-якого матеріалу з даного сайту посилання та гіпер-силка на портал www.borisfen.net обов'язкова .
top
Translate »