“Приймальня” ПАНП “Борисфен” надає безкоштовну юридичну консультацію //
Адвокати ПАНП “Борисфен” мають фахову спеціалізацію за галузями права, що вам необхідна!

IT-рішення оптимізація роботи юриста

За останні декілька років IT-сфера зробила впевнений крок вперед, розширюючи можливості та спрощуючи роботу спеціалістів різних галузей. Не виключенням стала і юридична сфера.

Для роботи кожного юриста важливою є перевірка контрагентів, на організацію перевірки, щоб провести пошук в ЄДР (промоніторити реєстр юридичних осіб), переглянути реєстр фізичних осіб – підприємців та інші відкриті бази даних, буде витрачено значний час, фінансові й кадрові ресурси організації.

Завдяки розвитку сучасних технологій нині доступний більш легкий, комфортний та економний спосіб перевірки контрагента. Щоб убезпечити бізнес від укладення угоди з недобросовісними партнерами, які здатні серйозно підірвати фінансовий добробут фірми, передбачено спеціальні способи перевірки репутації, починаючи від елементарного збирання даних “вручну” до вузькоспеціалізованих онлайн-проектів. Перевірка бізнес партнера за допомогою онлайн-сервісу реалізується шляхом пошуку в різних базах даних – від реєстру підприємств до пошуку в реєстрі судових справ. При цьому не потрібно самостійно налаштовувати пошук за кожною інформаційною базою – до програми вже вбудовано пошукові алгоритми. Тож достатньо провести пошук підприємства по коду ЄДР, щоб отримати зведені дані за всіма можливими пошуковими базами даних. “Ліга Закон” знайшла спосіб, як оптимізувати роботу юриста за допомогою створення Сервісу CONTR AGENT”.

«CONTR AGENT» являє собою WEB-платформу, яка дозволяє отримати повну і актуальну інформацію про будь-яке підприємство України за кодом ЄДРПОУ, назвою, кінцевими бенефіціарами чи П.І.Б керівника. Окрім основних реєстраційних даних (ОПФ, юридична адреса, керівник) сервіс надає відомості відносно судових рішень по підприємству чи введених відносно нього санкцій. Також користувачам є доступна інформація відносно статусу платника ПДВ, наявності заборгованостей за податками, дані про проведення перевірок на підприємстві та аналітична інформація відносно використання публічних коштів, статистика ЗЕД і аналітика фінансової діяльності підприємства. Юридична адреса підприємства перевіряється на належність до адрес масової реєстрації, що дозволяє додатково оцінити надійність компанії. В особистому кабінеті реалізована можливість переглянути зв’язки підприємства з іншими організаціями по керівнику та засновникам в зручному графічному форматі. Система моніторингу даного сервісу дозволяє одночасно відстежувати до 1500 підприємств, вчасно повідомляючи користувачів про будь-які зміни, які відбуваються з їх контрагентами. Також є можливість інтеграції сервісу до будь-якої облікової системи, яка має доступ до мережі Інтернет.

image_pdfimage_print

Автор:Яцина Анастасія

Copyright © 2018 ГО "ПАНП "Борисфен". Всі права захищені. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на даному сайті, захищені у відповідності з діючим українським та міжнародним законодавством про авторські права та суміжні права. Адміністрація сайта не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статтей, коментарів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації та використання. Думка авторів статтей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не співпадати з думкою та позицією редакції. При використанні будь-якого матеріалу з даного сайту посилання та гіпер-силка на портал www.borisfen.net обов'язкова .
top
Translate »