“Приймальня” ПАНП “Борисфен” надає безкоштовну юридичну консультацію //
Адвокати ПАНП “Борисфен” мають фахову спеціалізацію за галузями права, що вам необхідна!

Електронні декларації присяжних

Присяжні під час виконання своїх обов’язків в суді (тобто, під час залучення до розгляду конкретної справи) стають суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції». А це означає, що на присяжних розповсюджується обов’язок у порядку і строки визначені Розділом 7 (ст.ст.45-52) вказаного Закону подати електронну декларацію. «Тобто, якщо протягом 2018 року Ви приймали участь у розгляді цивільної чи кримінальної справи, незалежно від того чи отримали виплати за виконання обов’язків у суді як присяжного, зобов’язані до 1 квітня 2019 заповнити електронну декларацію на офіційному веб-сайті Національного агентства», – йдеться у повідомленні.

Водночас якщо Ви протягом 2018 року були увільнені від виконання обов’язків присяжного, то також зобов’язані до 1 квітня 2019 року подати електронну декларацію за минулий рік.

Зазначимо, упродовж 7 днів після подання декларації суб’єкт декларування має право подати виправлену декларацію.

Окрім того, необхідно завчасно отримати електронно-цифровий підпис для заповнення в подальшому е-декларації.

Порушення вимог фінансового контролю, умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Наслідки порушення вимог фінансового контролю визначені у статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а декларування недостовірної інформації або умисне неподання декларації суб’єктом декларування – у статті 366-1 Кримінального кодексу України.

image_pdfimage_print

Автор:Яцина Анастасія

Copyright © 2018 ГО "ПАНП "Борисфен". Всі права захищені. Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на даному сайті, захищені у відповідності з діючим українським та міжнародним законодавством про авторські права та суміжні права. Адміністрація сайта не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статтей, коментарів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації та використання. Думка авторів статтей, коментарів, розміщених на наших сторінках, можуть не співпадати з думкою та позицією редакції. При використанні будь-якого матеріалу з даного сайту посилання та гіпер-силка на портал www.borisfen.net обов'язкова .
top
Translate »
btnimage